З’ясувалося, що алкоголь, споживаний людьми у вихідні і свята, є головним джерелом додаткових калорій, які сприяють збільшенню у вазі і посилюють ожиріння. У різдвяні та новорічні святкові дні через вплив алкогольних калорій у багатьох відбувається серйозний стрибок ваги, який закріплюється на цілий рік, встановили медики.
 

Дослідження, про яке повідомляє DailyMail, показало: люди недооцінюють небезпеку і підступність калорій, що містяться в алкогольних напоях. З подивом виявивши прибавку у вазі, вони дивуються, звідки взялися зайві кілограми. Тим часом, у багатьох випадках повнота, яка пояснюється кількістю випитого алкоголю під час довгої сесії свят на Новий рік. Регулярно споживаний в свята алкоголь призводить до того, що рік від року вага накопичується, і позбутися від неї стає вже справжньою проблемою.
 
Показово, що жертвами «святкового ожиріння» все частіше стають молоді люди. Згідно з недавнім опитуванням 2000 осіб за замовленням Cancer Research UK, деякі любителі посвяткувати споживають напередодні Різдва разом з алкогольними напоями майже 4000 кілокалорій.

«Щоб спалити їх, буде потрібно 7:00 безперервного бігу підтюпцем. Хто зможе осилити такий марафон? », – Пояснюють фахівці.

Експерти відзначають, що більшість людей не мають ні найменшого уявлення про те, як багато калорій знаходиться в алкогольних напоях. Третина дорослого населення, що взяло участь в опитуванні, відзначило вино як найулюбленіший святковий напій – при цьому 95% опитаних не змогли відповісти, скільки калорій міститься в келиху вина.
 
Що стосується молоді, то опитування показало, що за період різдвяних канікул молоді люди випивають в середньому 42 «дрінка», тобто, 30 келихів вина. Така кількість алкоголю по калорійності еквівалентна 200 шоколадним цукеркам. Якщо врахувати, що крім спиртного, люди ще їдять різні закуски, то стає неважко зрозуміти, чому тіло не справляється з переробкою і починає товстіти.
 
Медики радять утримуватися від випивки в дні відпочинку, пов’язані з Різдвом і Новим роком. Це не тільки допоможе краще почуватися і знизить ризик набрати відразу кілька непотрібних кілограмів, але і дозволить зберегти гроші. Цього року третина опитаних британців витратить на алкоголь 10% більше грошей під час свят, ніж торік.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ЯК ВПЛИВАЄ АЛКОГОЛЬ НА МОЗОК

ХУДНЕМО ПІСЛЯ СВЯТ

КОРИСТЬ АЛКОГОЛЮ ДЛЯ ЗДОРОВ’Я