Судоми у чотирьох частинах тіла можуть говорити про рак.

Рак може виникнути в будь-якому місці тіла, поки клітини набувають здатності розмножуватися. Це може відбуватися як у тканинах органів, так і в клітинах, і симптоми зазвичай дають ключ до розуміння того, що уражено, пише Express.

“Якщо пухлина росте всередині м’яза або тисне на неї, це може викликати судоми в декількох частинах тіла. Однак чотири області більш схильні до судом. Постійні судоми ніг та інших м’язів є поширеним побічним ефектом раку та лікування раку, особливо вночі, що може вплинути на сон”, – передає Cancer Centre.

Читайте також:  Постійне читання новин може бути руйнівним для психіки

Коли виникає судома, це зазвичай відбувається через те, що м’яз раптово напружується, викликаючи відчуття стиснення або скутості.
«Це може утруднити рух м’язів, але зазвичай це триває лише кілька хвилин. Вони найчастіше зустрічається в стегнах, ликах, кісточках або ступнях – але може статися в будь-якому м’язі, у тому числі в руках, руках, животі та вздовж грудної клітки».

Міалгія, що відноситься до болю в м’язах, зазвичай супроводжує судоми. Хоча симптоми можуть виникати незалежно один від одного, нерідко біль слідує за скороченнями м’язів. Інтенсивність варіюється в широких межах, від легкого до важкого або десь посередині.

Читайте також:  Рослинні продукти можуть містити більше білка, ніж яйця

Коли судома спричинена самим раком, це часто сигналізує про зростання пухлини у м’язі.

Ці типи раку називають саркомами м’яких тканин.

Альтернативно, пухлина, яка може рости всередині тканини органу і тиснути на м’яз, викликаючи судоми.

Третій тип раку, що викликає міалгію, уражає клітини крові.

Ракові захворювання, які змушують організм виробляти занадто багато лейкоцитів, наприклад, деякі види лейкемії, можуть викликати м’язові болі.