Хоча рак є дійсно страшною перспективою, можливість отримати швидкий діагноз може збільшити ваші шанси на успішну боротьбу з цим захворюванням. Ось одна безболісна ознака, яку, за словами експерта, можна виявити лише перевіривши себе.

У кожної другої людини в якийсь момент життя розвинеться рак. Хоча рак яєчка є одним із найменш поширених типів, понад 2000 чоловіків щороку отримують цей діагноз. Хорошою новиною є те, що це один з видів раку, що найбільш піддаються лікуванню, але спочатку його необхідно ідентифікувати.

На відміну від раку передміхурової залози рак яєчок, як правило, отримує менше уваги.

Хоча рак яєчка зустрічається рідко в порівнянні з іншими видами раку і вражає приблизно одного з 250 осіб, він, як і раніше, залишається однією з найпоширеніших форм раку у чоловіків віком від 15 до 35 років. Це наголошує на важливості розуміння попереджувальних знаків і знання того, як правильно перевірити свої яєчка. Можна легко помітити кілька найпоширеніших попереджувальних ознак раку яєчка, таких як біль чи припухлість. Але це не стосується всіх, і деякі симптоми не так легко виявити, тому важливо перевіряти свої яєчка не рідше одного разу на місяць.

Іноді попереджувальні знаки взагалі не викликають болю, що ускладнює їхнє виявлення. За словами лікаря, одним із тривожних сигналів є безболісна шишка, набряк чи збільшення в області яєчка.

Інші ключові ознаки, на які слід звернути увагу, включають:

  • Відчуття підвищеної твердості у вашому яєчку (яєчках)
  • Відчуття тяжкості у мошонці
  • Тупий або гострий біль у яєчках або мошонці, який може приходити і йти
  • Різниця у зовнішньому вигляді між двома вашими яєчками

Якщо ви помітили будь-які ознаки, що насторожують, важливо звернутися до лікаря, оскільки він може провести додаткові обстеження та аналізи. Імовірніше, що у вас не буде раку яєчка, але звернення за професійною консультацією означає, що будь-яке зростання можна вирішити раніше, ніж пізніше, і ваш план лікування може початися швидко.