Італійські онкологи розповіли, як визначити самостійно рак молочної залози. Аналіз полягає у вивченні себе перед дзеркалом. Матеріал відповідного змісту опублікований в зарубіжному джерелі.

За словами фахівців, жінки їх часто запитують, як зрозуміти, чи має місце злоякісне новоутворення. При цьому наголошується, що завжди слід звертатися до фахівця в цій області. Іноді ж представниці прекрасної статі піддають себе непотрібному стресу, виявивши у себе деякі ознаки в області грудей.

У цьому випадку і рекомендований так званий самоаналіз, суть якого полягає в наступному: потрібно встати перед дзеркалом, розглядаючи себе як спереду, так і збоку, випрямивши груди з піднятими руками. Після цього одну руку покласти на голову, іншою кінцівкою, особливо вказівним, середнім і безіменним пальцями, доторкатися до грудей, роблячи різного роду руху, спочатку звичайні обертальні, а потім лінійні, від країв до центру і зверху вниз.

Читайте також:  Лікар рекомендує 4 добавки, які корисні для організму взимку

За тією ж методикою досліджується й інші груди. Експерти радять самостійно проводити такого роду маніпуляції від 25 років раз в 30/31 днів незабаром після кожного менструального циклу. При цьому онкологи попереджають, що при наявності вузликів в молочній залозі, доброякісність і злоякісність новоутворення визначити може тільки фахівець.