Дослідження показало, що жінки, які імітують оргазм в надії його відчути по-справжньому, частіше досягають поставлених цілей. Цілком можливо, що тут працює ефект самонавіювання.

Статистика показує, що більше половини жінок регулярно імітують оргазм. Для багатьох з них це спосіб пощадити самолюбство свого чоловіка або партнера, а також просто скоріше закінчити не дуже приємну для них статеву близькість, яка давно стала неприємним обов’язком. Іноді імітація оргазму говорить про те, що якість сексу давно вже не задовольняє жінку. Знову-таки, вона не хоче розмовляти про це з чоловіком, щоб пощадити його его. І ось тепер дослідники з Університету Техасу в ході опитування 998 жінок прийшли до дивовижного висновку про користь оргазму. Виявляється, жінкам обов’язково потрібно імітувати оргазм, якщо вони хочуть випробувати його в реальності.

Дослідження показало, що ті пані, які займаються імітацією оргазму в спробі випробувати це відчуття самостійно, найчастіше домагаються поставленої мети, у порівнянні з тими, хто мають такі ж бажання, але воліють своїм партнерам не брехати. Як вважають дослідники, імітація оргазму як психологічне тренування може бути корисною. Правда, якщо жінка займається цим роками, і при цьому ж давно не стикалася з цим оргазмом, то це тільки шкодить самим відносинам і задоволенню жінки від інтимного життя.

Як це не сумно, але кожна третя жінка, яка взяла участь в опитуванні, взагалі ніколи (!) не відчувала оргазму під час сексу. Тим більше важливий метод, який показує свою дієвість – жінки можуть імітувати оргазм, оскільки практика показує, що це наблизить їх до втілення бажаного.

Джерело: МедікФорум