Для того щоб застудитися досить однієї миті. Наприклад, запальні процеси в організмі може спровокувати один холодний потік повітря. Однак процес лікування буде займати набагато довше. Однак медикам відомий спосіб, за допомогою якого від застуди можна позбутися всього за один день. Про спосіб розповів професор Центру вивчення застуди Кардіффського університету Рон Екклз.

За його словами, відразу після пробудження вранці потрібно прийняти гарячий душ, а потім поснідати кашею з ягодами. Потім хворому потрібно потримати голову над парою гарячої води близько п’яти хвилин, щоб прогріти слизову.

В обід потрібно обов’язково сходить на прогулянку, щоб наситити організм свіжим повітрям. Після прогулянки, навіть незважаючи на відсутність апетиту, потрібно з’їсти що-небудь м’ясне для поповнення рівня білка. Протягом усього дня потрібно вживати багато рідини. Ідеально підійде який-небудь чай, наприклад, ромашковий.

На вечерю потрібно поїсти їжу з перцем чилі або карі. Ці спеції активно вбивають бактерії. Остання дія перед сном – це прийняття гарячої ванни. Примітно, що поспати потрібно не менше восьми годин. Кожен з цих пунктів сприяє відступу застуди за короткий проміжок часу.

Джерело: МедікФорум