ГоловнаНовини Здоров'яОрганізм можна підготувати до прийняття алкоголю і не п’яніти

Організм можна підготувати до прийняття алкоголю і не п’яніти

Багато хто помічав цікаву дивину, коли організм по-різному реагував на алкоголь. У лікарів є кілька порад для тих, хто планує розслабитися і випити кілька келихів спиртного. При дотриманні цих рекомендацій негативний вплив алкоголю можна звести до мінімуму.

Алкоголь

Виявляється, що алкоголь практично повністю нейтралізують сорбенти. Деякі медики рекомендують пити такі препарати незадовго до вживання спиртного (за 2-3 години). Весь удар на себе прийме сорбент і швидко виведе з організму токсичні речовини. Вони не встигнуть затриматися в органах і надати на них згубний вплив. Тому люди, які приймають сорбенти перед вживанням алкоголю, практично не відчувають похмілля на ранок.

Читайте також:  Вчені розповіли, чим фруктоза небезпечна для організму

Напевно хто-небудь чув про те, що разом з алкоголем потрібно їсти жирну їжу. У довгостроковій перспективі це надає негативний ефект. Перший час жирна їжа дійсно “відволікає” травлення на себе, але коли доходить до її перетравлення організм стикається відразу з двома проблемами – токсинами і проблемами травлення. Тому дієтологи рекомендують вживати продукти з високим вмістом клітковини, щоб прискорити обмін речовин.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News