Сучасні чоловіки стали значно менш романтичними і значно більш скупими в питанні пропозицій руки і серця коханим дівчатам . До такого сумного висновку дійшли британські соціологи.

На щастя , переважна більшість представників сильної статі (89 %) все ще вважають за необхідне купувати обручки для того , щою зробити пропозицію своїй коханій . Але майже чверть чоловіків витрачає на це не більше свого заробітку за два тижні , хоча в Англії завжди було приємно витрачати на кільце два місячних оклади. А саму пропозицію 30 % чоловіків роблять вдома , тому що це найдешевший варіант. Їм не хочеться везти улюблену в яку-небудь романтичну поїздку або просто в ресторан – занадто дорого.
 
Опитування серед 1000 молодят також показав , що цілих 14 % (!) жінок самі зробили пропозицію коханим чоловікам , втомившись чекати від них прояву ініціативи . Правда , лише 31 % з цих сміливих дам опустилися заради цього на одне коліно , як велить традиція. Серед чоловіків , які зробили пропозицію , на коліно вставали 78 %. Майже п’ята частина всіх чоловіків (19 %) носили обручки з собою тривалий час , чекаючи слушного моменту для того , щоб задати жінці найбільш хвилююче в її житті питання .
 
49 % представників сильної статі планували ” ідеальну пропозицію ” більше місяця і лише 2 % витратили на це цілий рік або більше того. 35 % пропозицій прозвучало в ресторанах , при цьому 24 % жінок вважає правильно вибране місце найважливішим аспектом романтичної пропозиції . Наступними за важливістю аспектами є повна несподіванка пропозиції ( 23 % жінок мріють про неї ) і обручка (22 %).

Читайте також:  Названо незвичайний спосіб пожвавити інтимне життя в довгих відносинах

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НА ЩО ЧОЛОВІКИ ЗВЕРТАЮТЬ УВАГУ ПРИ ЗНАЙОМСТВІ З ЖІНКОЮ