Поки деякі люди бігають по “ясновидцям” і шукають причини, чому у них не складається особисте життя, вчені займаються дослідженнями. Буквально днями вони склали рейтинг недоліків, які категорично не подобаються протилежній статі.

Іноді деяким людям не вдається знайти партнера навіть заради однієї – кількох зустрічей. Причиною тому можуть бути проблеми з гігієною або зі здоров’ям, венеричні захворювання, неприємні запахи. Розгульний спосіб життя, як і наявність другої половинки, теж може бути вагомим аргументом.

Негарна поведінка, публічна образа або обговорення інших людей, негатив – все це також може відштовхувати інших людей. Сюди ж можна віднести расистів і релігійних фанатиків.

Читайте також:  Лікар попередила про небезпеку пиття води через можливе зростання тиску

Зовнішність, як з’ясувалося, також грає важливу роль. Як і доглянутий вигляд.

Далі ми пропонуємо вам познайомитися з «топовими» недоліками, які також заважають завести тривалі серйозні недоліки. Більшості людей не подобаються ті, хто поводиться підозріло, агресивно або нешанобливо.

Крім того, багато хто не любить, коли їх обранець має залежності, такі як наркотики, алкоголь, ігроманія. Або людина не проявляє належної уваги або інтересу до своєї другої половинки.

Зрозуміло, цей перелік підходить далеко не кожній людині, адже все – індивідуально, тим більше в стосунках. Адже те, що одній людині категорично не подобається, іншу може навпаки, залучити. Теж саме стосується шкідливих звичок, запахів і поведінки. Як і уявлення про ідеальну зовнішність і красу можуть бути абсолютно різними.

Читайте також:  Ослаблене серце: зміни з тілом, які можуть говорити про проблему