Отоларинголог Володимир Зайцев розповів про причини частих хвороб у весняний період. Згідно з твердженням лікаря, люди можуть хворіти, якщо відмовляються носити шапку.

“Взимку ми мало отримуємо енергії від сонця. Найчастіше, коли починає відчуватися мінімальне тепло, люди перестають використовувати шапки. На вулиці може бути температура +3-4 градуси, а в ранковий час – і мінус. У той період, коли на вулиці по-справжньому тепло, багато хто перебуває в приміщенні. Краще не роздягатися занадто рано, оскільки це загрожує негативними наслідками для організму”, – повідомив доктор. Він додав, що таким чином можна дуже швидко захворіти.

Відмовитися від шапки може лише той, кому необхідно пройти невелику відстань від під’їзду до автомобіля. В інших випадках слід використовувати головний убір.

“Необхідно подбати про шапку, оскільки навіть при наявності машини може статися непередбачена ситуація, через яку людині доведеться додому йти пішки. В даному випадку може стати в нагоді головний убір, щоб не захворіти”, – зазначив Зайцев.

Варто віддавати перевагу шапкам по погоді, оскільки у них різна шерсть і теплота. Головних уборів має бути багато, і справа навіть не в модних тенденціях. Рекомендується тримати голову в теплі, повідомив лікар.

Джерело: inforeactor