Стало відомо, чому жінки не можуть худнути також ефективно, як і чоловіки. Це з’ясували вчені з США і Британії в ході нового дослідження.

Наукові співробітники розповіли, що чоловіки, які вирішили схуднути, досягають своєї мети набагато швидше, ніж жінки. Вони вирішили з’ясувати, в чому криється причина такого ефекту. За результатами наукової роботи було встановлено, що причина криється в гормонах. Як відомо, гормональна система людини несе відповідальність за фізичну активність, бажання їсти і витрату енергії. Проте в жіночому і чоловічому організмі вона працює абсолютно по-різному. Як розповіли наукові співробітники Кембріджського університету, при підвищеній фізичній активності у чоловіків починає синтезуватися гормональне з’єднання, яке дає старт процесу зміни харчової поведінки. В жіночому організмі цей гормон також виробляється, але він не виконує жодних функцій, не працює так, як в чоловічому. Отже ефект від втрати зайвої ваги буде різний.

Вчені зробили висновок, що фізичні вправи не дають можливості жінкам худнути швидко, як чоловікам. Для отримання максимального ефекту від способів схуднення потрібно враховувати відмінності в гормональній системі жінок і чоловіків і знайти інший підхід. В першу чергу слід брати до уваги саме стать людини при виборі варіантів скинути зайву вагу. Також медичні препарати, що сприяють схудненню, повинні здійснюватися з урахуванням статі людини. Їх склад повинен формуватися виходячи саме з цього чинника, тоді можна буде спостерігати максимальний ефект схуднення.

Джерело: МедікФорум