Стало відомо, чому жінки не можуть худнути також ефективно, як і чоловіки. Це з’ясували вчені з США і Британії в ході нового дослідження.

Наукові співробітники розповіли, що чоловіки, які вирішили схуднути, досягають своєї мети набагато швидше, ніж жінки. Вони вирішили з’ясувати, в чому криється причина такого ефекту. За результатами наукової роботи було встановлено, що причина криється в гормонах. Як відомо, гормональна система людини несе відповідальність за фізичну активність, бажання їсти і витрату енергії. Проте в жіночому і чоловічому організмі вона працює абсолютно по-різному. Як розповіли наукові співробітники Кембріджського університету, при підвищеній фізичній активності у чоловіків починає синтезуватися гормональне з’єднання, яке дає старт процесу зміни харчової поведінки. В жіночому організмі цей гормон також виробляється, але він не виконує жодних функцій, не працює так, як в чоловічому. Отже ефект від втрати зайвої ваги буде різний.

Читайте також:  Чотири продукти, від яких варто відмовитися в спеку

Вчені зробили висновок, що фізичні вправи не дають можливості жінкам худнути швидко, як чоловікам. Для отримання максимального ефекту від способів схуднення потрібно враховувати відмінності в гормональній системі жінок і чоловіків і знайти інший підхід. В першу чергу слід брати до уваги саме стать людини при виборі варіантів скинути зайву вагу. Також медичні препарати, що сприяють схудненню, повинні здійснюватися з урахуванням статі людини. Їх склад повинен формуватися виходячи саме з цього чинника, тоді можна буде спостерігати максимальний ефект схуднення.

Джерело: МедікФорум

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News