Німецьке медіа-видання Berliner Zeitung опублікувало статтю отоларинголога Узо Вальтера з міста Дуйсбурга, Німеччина. Він пише, як можна позбутися від шуму у вухах, що з’являється періодично і негативно відбивається на психіці.

Захворювання тинітус можна перемогти або зменшити його негативний вплив. У ряді випадків причиною шуму у вухах є стресовий стан. Воно здатне привести до ще більшого напруження, так як звуки сприймаються гостріше.

Основою успіху в боротьбі з цією недугою є зміна сприйняття головним мозком різних шумів. Поведінкова лінія людини заснована на підсвідомих реакціях, в такому випадку психотерапія вважається найефективнішим рішенням. Людині необхідно чітко розуміти, як працює його слух.

Читайте також:  Деменція: бажання віддавати гроші іншим може сигналізувати про «ранні» стадії хвороби

Даний парний орган почуттів ніколи не зупиняється, він сприймає і нічні звуки, включаючи биття серця, добре чутне в тиші. Якщо людина занадто глибоко замислюються про природу різних звуків і звертає на них підвищену увагу, то хвороба лише загостритися. Треба навчитися не реагувати на навколишні шуми, тоді захворювання відступить.

Дзвін у вухах спостерігається також від тривалого мовчання і тиші в приміщенні. Необхідно моделювати навколо себе різні шуми. Вони можуть бути чутні з відкритого вікна, корисна також тиха музика або спів домашніх птахів.

Звуки повинні приносити задоволення людині і допомагати йому розслабитися, даний процес вкрай важливий для досягнення позитивного результату. Слід ігнорувати і не сприймати незнайомі і різкі звуки. Потрібно частіше здійснювати прогулянки по парку, лісі, що сприяє емоційному розслабленню.

Читайте також:  Як прожити довше: здоров'я очей визначає як довго ви проживете