Вчені назвали 9 продуктів, які допоможуть підняти настрій не гірше, ніж плитка шоколаду.

1. Ківі. Він містить багато фруктових кислот, ендорфінів, вітаміну С і вітамін В різної групи. До його складу також входять різні мікро – і макроелементи. Всього два з’їдених фрукта зможуть підняти вам настрій і зміцнити імунітет.

2. Груша. Цей фрукт – природне джерело ендорфінів. Він не псує фігуру і бореться з втомою. Крім того, він чудово втамовує голод, в одному фрукті всього 57 калорій.

3. Ананаси. У них багато вітамінів С і В, грубих харчових волокон і тіамін. Вони добре втамовують голод і нейтралізують втому. Аскорбінова кислота і антиоксиданти допоможуть зміцнити імунітет.

Читайте також:  Лікарем названо причини підвищеної сонливості

4. Гарбуз. Він містить бета-каротин і вітамін B, які допоможуть прокинутися, так що дуже корисно їсти його вранці.

5. Морква. Завдяки бета-каротину цей овоч перетворюється в організмі у вітамін А. Також в ній є багато корисних макро – і мікроелементів. Одним з найбільш корисних її властивостей є клітковина.

6. Сливи. Цей фрукт корисний при безсонні, так як завдяки вітаміну B зміцнюється нервова система. Крім того, сливи покращують пам’ять і володіють жарознижуючим ефектом.

7. Помідори чері. Вони солодкі і дуже корисні, адже в них є багато антиоксидантів і органічних кислот.

8 Полуниця. Вона прекрасно втамовує голод і доставляє в організм багато вітамінів, що піднімають настрій.

Читайте також:  Онкологія: броколі зменшує «розмір та кількість» ракових клітин на 75%

9. Черешня. Ця ягода теж прекрасне джерело гарного настрою. Вона дуже ситна і має досить велику калорійність. В черешні є мінеральні сполуки.