Волоські горіхи можуть бути прекрасним перекусом. У них міститься маленька кількість вуглеводів, багато клітковини і корисних жирів. Але це не єдині причини, за якими їх варто включити в свій раціон.

Холестерин

Дослідження, опубліковане в 2017 році в журналі Nutrients, показало, що при включенні в постійний раціон волоських горіхів у випробовуваних знижувався рівень холестерину протягом восьми тижнів. Це пов’язано з великою кількістю корисних жирів в складі горіхів, які знижують рівень поганих.

Тиск

Всі ті ж жири в волоських горіхах можуть допомогти в зниженні високого кров’яного тиску. Дослідження, опубліковане в 2019 році в Journal of the American Heart Association, показало, що крім зниження рівня холестерину в учасників, які дотримувалися дієти, багатої волоськими горіхами, також спостерігалося зниження артеріального тиску.

Зайва вага

Волоські горіхи допомагають довше зберігати відчуття ситості, що позбавляє від нездорових перекусів. Хоча волоські горіхи є калорійною їжею, деякі попередні дослідження показують, що вони можуть допомогти в схудненні. Волоські горіхи містять більшу кількість насичуючих поживних речовин, включаючи клітковину, білок і корисні для серця жири, що гарантує відчуття ситості.