Якщо будь-які з перерахованих нижче симптомів спостерігалися протягом декілька останніх тижнів, можливо, ви перенесли зіткнення з коронавірусом.

Ознаки того, що у людини був коронавірус, що не викликав важкого захворювання і перенесений “на ногах”, були названі лікарем Деніелом Аткінсоном в інтерв’ю журналу Freundin.

Нежить, біль у горлі, покашлювання. Ці симптоми асоціюються з алергією. Самопочуття може погіршуватися, але незначно, температура відсутня, а кашель буває швидше слизовий, ніж сухий, розповів фахівець.

Змінений смак їжі, ослаблення апетиту. Однією з ознак того, що у людини вже був коронавірус, може стати охолодження до страв, які подобалися, – вони раптом починають здаватися далеко не такими смачними, як раніше. Також COVID-інфекцію можна запідозрити, якщо раптово пропадає апетит.

Читайте також:  Калорії ні при чому: вчені знайшли нове пояснення ожиріння

Втома. Чи відчували ви за останні кілька днів або тижнів сильне стомлення? Коли наше тіло бореться з хворобою, йому потрібно більше енергії, і така акумуляція сил може позбавити звичного тонусу, оскільки на неї працюють всі системи організму.

Почервонілі очі. Це може бути результатом алергії або ж сигналом того, що очі зазнали запалення, викликаного коронавірусом.

Дискомфорт в тілі. Неприємні, хворобливі відчуття в м’язах, що виникали за останні кілька тижнів, – ще один «побічний ефект» запальної реакції, яку могла запустити імунна система організму, ураженого ковідом. Також можливі болі в кінцівках.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News