Деякі фізіологічні маркери можуть проявитися за місяць до настання критичного стану, заявили кардіологи з США. Вони сформулювали перелік симптомів того, що судинна система працює на межі і серцевий напад вже дуже близький.

Зокрема, про наближення серцевого нападу кажуть відчуття дискомфорту в грудній клітці і невралгія у її лівій частині, наводиться думка лікарів в «OaNews».

«Часто передвісником серцевого нападу можуть бути болі в грудині під час фізичної активності або навіть простої прогулянки», – доповнили експерти.

Про проблеми з кровопостачанням кажуть набряки, що виникають без приводу. Якщо не було випито багато рідини, а в раціоні немає солінь, то набряклість, яка виникає при цьому, – тривожний знак, що вимагає звернення до лікаря, підкреслили фахівці.

Читайте також:  Квашена капуста та мандарини перешкоджають послабленню імунітету взимку

Також медики розповіли про те, що на зниження функцій міокарда або легень вказують відчуття ознобу, не пов’язаного з особливостями погоди. «Нерідко людини починає «морозити» за кілька місяців до серцевого нападу», – зазначили вони.

Хронічна втома і втрата енергії, за словами вчених, теж є провісниками наближення інфаркту. Якщо вже до обіду виникає почуття фізичного бессилья і немає бажання що-небудь робити, то на це потрібно звернути особливу увагу і обстежитися у кардіолога, підказали фахівці.

Крім того, в список насторожуючих знаків вчені внесли відчуття запаморочення і мінливу координацію рухів, а також задишку.

Джерело: MedikForum

Читайте також:  Хвора печінка може бути однією з причин частих синців