Відновлення крайньої плоті може здійснюватися хірургічними і нехірургічними методами.

Відновлення крайньої плоті (або анциркумцизія) – процедура, яка може бути виконана хірургічним і нехірургічним шляхом. Деякі пацієнти, які перенесли раніше обрізання крайньої плоті за медичними показаннями або релігійним обрядам, воліють відновити крайню плоть статевого члена. Причин, за якими обрізані чоловіки бажають відновити крайню плоть, може бути багато. Наприклад, це може бути перехід в іншу релігію, невдоволення зовнішнім виглядом статевого члена, а також бажання повернути колишню чутливість (яка була до обрізання) головки пеніса.

Якими б не були причини, з яких чоловік бажає відновити крайню плоть, на сьогоднішній день йому запропонують два варіанти: хірургічний і не хірургічний.

Хірургічний спосіб відновлення крайньої плоті

Відновлення крайньої плоті хірургічним шляхом – це пластична операція, яка полягає в пересадці клаптя шкіри пацієнта з іншої частини тіла на пеніс. При цьому операція проводиться таким чином, що клапоть шкіри, який трансплантуються за зовнішніми характеристиками повністю імітує складки крайньої плоті статевого члена.

Читайте також:  Варикоцеле и бесплодие: диагностика и методы лечения

Метод Лінча-Прайора (поширена методика хірургічного відновлення крайньої плоті) передбачає використання в якості трансплантата тканину мошонки пацієнта.

Тривалість хірургічної операції, як правило, становить від 1 до 2 годин. Операція проводиться під загальною анестезією. Шов, що утворився після оперативного втручання, з часом стає непомітним і полягає під складки нової крайньої плоті.

Переваги хірургічного відновлення

Хірургічне втручання дозволяє повернути статевому члену колишній вигляд. Відрізнити відновлену крайню плоть від природної досить складно, оскільки шов ховається під вигинами крайньої плоті.

Чоловіки, яким була проведена операція з відновлення крайньої плоті, відзначають підвищений комфорт при носінні нижньої білизни, оскільки нова крайня плоть захищає головку члена від непорозумінь об одяг. Крім того, відновлення крайньої плоті додає чоловікові більше впевненості, а також дарує нові відчуття під час статевого контакту. Це пов’язано з тим, що відновлена крайня плоть збільшує чутливість головки статевого члена. Також знижується ймовірність передчасної еякуляції.

Читайте також:  Варикоцеле и бесплодие: диагностика и методы лечения
Нехірургічне відновлення крайньої плоті

Відновлення крайньої плоті консервативними методами досягається шляхом створення умов для натягу тканини статевого члена. Для цих цілей можуть використовуватися спеціальні вантажі, стрічки, еластичні тасьми, спеціальні пристрої та ручне розтягнення шкіри. Поступово відбувається зміщення шкіри на головку статевого члена, причому з формуванням характерного вигину, що за зовнішнім виглядом нагадує природну крайню плоть.

Недоліком консервативного відновлення крайньої плоті в тому, що для досягнення позитивних результатів потрібно набагато більше часу, ніж при оперативному втручанні. Для досягнення успіху при консервативному способі відновлення крайньої плоті чоловікові слід запастися терпінням, наполегливістю і витримкою. Крім того, при розтягуванні шкіри не відбувається відновлення нервових закінчень, а також не може бути відновлена ​​вуздечка – чутлива зв’язка, яка прикріплює крайню плоть в основі головки.

Читайте також:  Варикоцеле и бесплодие: диагностика и методы лечения

Консервативний метод відновлення крайньої плоті не повинен бути болючим. Якщо чоловік відчуває біль, то це вказує на неправильну техніку розтягування. Необхідна додаткова консультація з фахівцем, або застосування іншого методу. При нехірургічному методі відновлення крайньої плоті не варто занадто сильно відтягувати шкіру, оскільки це може завдати шкоди.

На сьогоднішній день існує безліч пристроїв для збільшення крайньої плоті, які можна застосовувати в домашніх умовах. Однак перед тим як приступити до тієї чи іншої методики, необхідно обов’язково проконсультуватися з лікарем.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ЗБІЛЬШЕННЯ ПЕНІСА: МІФИ І РЕАЛЬНІСТЬ

ФІМОЗ: ОБРІЗАННЯ БЕЗ ВІРИ