Печією називають відчуття дискомфорту або печіння за грудиною. Воно виникає, коли агресивний шлунковий сік потрапляє в нижній відділ стравоходу і дратує його слизову. Зазвичай таке відбувається через неправильне харчування або захворювань органів травлення. Однак схожі відчуття характерні і для іншого недуги.

Так, печія, а точніше, відчуття печіння в грудях, нерідко виникає перед серцевим нападом. Як і раніше основними симптомами інфаркту залишаються сильний біль в грудній клітці і відчуття, ніби її здавлює. При цьому чимало людей не підозрюють про наближення удару, так як цих ознак може і не бути.

Медики називають такий серцевий напад “тихим вбивцею”. Люди або і зовсім не відчувають ніяких змін в стані перед ударом, або не звертають уваги на «приховані» попередження про нього, пише Express. Одним з них і є печія. Тому лікарі рекомендує не ігнорувати на перший погляд несуттєве нездужання.

Читайте також:  Як може нашкодити здоров'ю латук

Відзначається, що причини «тихого» серцевого нападу такі ж, як і у звичайного. З роками артерії серця звужуються через відкладення холестерину і бляшок. У якийсь момент вони можуть заблокувати кровотік, що і призведе до пошкодження серцевого м’яза.