Експертами в сфері здорового харчування перераховані найкорисніші для чоловіків соки. Вони допоможуть підняти рівень тестостерону і позитивно вплинуть на здатність виробляти потомство.

У список потрапив сік з граната, який містить аскорбінову кислоту, вітаміни A, B1 і B6. Цей напій збагатить організм чоловіків необхідними мікроелементами та іншими корисними речовинами. Завдяки складу він підтримає роботу серця і кровоносних судин, що позитивно вплине на загальне самопочуття і збільшить силу, а також сексуальний потяг.

Далі йде сік кавуна, який багатий речовинами, що збільшують рівень чоловічого статевого гормону тестостерону. При регулярному вживанні напою зменшується ризик розвитку простатиту.

Третім в списку значиться сік селери, що містить андростенон. Його використовують для захисту від утворення каменів в сечовому міхурі і нирках. Сік селери запобігає порушенню травлення і підвищує здатність зробити статевий акт. Напій рекомендується вживати чоловікам, у яких виникають проблеми при спробах зачати дитину, пише видання Planet Today.