Деякі звичні продукти здатні провокувати випадання волосся, повідомили британські медики. Їжа також впливає на появу ранньої сивини.

За їх словами, дифузне облисіння провокує надлишок вітаміну C разом з дефіцитом кальцію, клітковини і омега-3. Щоб цього уникнути, в раціон потрібно включити продукти, які багаті вітамінами A і E.

Раннє старіння волосся можуть спровокувати мандарини і ковбаса – при надмірному вживанні.

Як відзначили фахівці, пастеризоване молоко провокує розвиток роздратування, виникнення інфекції і випадання волосся. Крім того, з-за нього виробляється більше шкірного сала, що теж не йде на користь волоссю.

Також втрату волосся можуть також спровокувати газовані напої, часник, фісташки і кокос.

Вважається, що для здоров’я волосся корисні, в тому числі, темно-зелені овочі, лосось, бобові, горіхи, м’ясо птиці, морепродукти.

Психологи відзначають, що втрата волосся і погіршення їх стану (ламкість, тьмяність) викликають у людини асоціацію з втратою привабливості, а це призводить до стресу і депресії.

Раніше повідомлялося, що облисіння і сивина у чоловіків молодше 40 років можуть свідчити про схильність до серцевих захворювань. Це навіть більш точний ознака насуваються проблем з серцево-судинною системою, ніж ожиріння, вважають деякі лікарі.