Дитячі психологи отримали нові інструкції , відповідно до яких дорослими будуть вважатися люди , яким вже виповнилося 25 років , а не 18 , як раніше. Це робиться для того , щоб у людини не розвивався комплекс неповноцінності.
 
У Великобританії видані нові методичні керівництва для роботи дитячих психологів , в яких вік настання дорослого життя позначений не в 18 років , як це було прийнято завжди , а в 25 . Таким чином , самі дитячі психологи будуть на законних підставах працювати з молодими людьми до 25 , тепер відносяться до категорії «дітей ».
 
 
На думку авторів цієї ініціативи , зрушення кордонів дорослого життя допоможе людям не ” пробігати ” своє дитинство поспіхом. Нібито сьогодні підлітки відчувають тиск , коли вже в 14-15 років ставлять далекосяжні плани на 18 . А якщо ці плани не здійснюються , то молоді люди відчувають себе невдахами , що провокує розвиток комплексу неповноцінності , депресій і суїцидів .
 
Тепер юність розділена на три періоди : ранній (з 12 до 14) , середній ( з 15 до 17 ) і пізній (з 18 до 25). Це було зроблено ще й тому , що відразу кілька авторитетних наукових досліджень довели – мозок людини продовжує формуватися і після офіційно встановлених меж підліткового віку . Втім , розвиток мозку продовжується і після 25 , і навіть після 30 .

Читайте також:  Три продукти, які допоможуть краще спати ночами

Зазначимо , що у Великобританії 18-річний отримує всі права дорослої людини , включаючи можливість вживати алкогольні напої. У США водійські права можна отримати у 16 років , сексом дозволяється займатися з 18 ( за секс з особою молодше 18 передбачена кримінальна відповідальність) , а от право на вживання алкоголю людина отримує тільки в 21 рік.