Збільшення віку для покупки сигарет з 18 до 21 року скоротило вживання тютюнових виробів серед молоді. До такого висновку прийшли дослідники з Університету Міннесоти.

Американські вчені виявили, що в тих регіонах штату Міннесота, де був встановлений мінімальний вік покупки сигарет в 21 рік, рівень вживання тютюнових виробів серед учнів коледжів і старшокласників набагато скоротився.

Близько 5 років тому деякі регіони цього штату підняли мінімально можливий вік покупки сигарет з 18 до 21 року. У той момент велику популярність почав набувати вейпінг як засіб відмови від куріння.

Опитування старшокласників Міннесоти в 2017 році показало, що вживання тютюну збільшилося з 2014 року майже на 2%. Саме це призвело до того, що мінімально можливий вік покупки тютюну було вирішено збільшити.

Автори дослідження відзначають, що більшість молодих людей починають вживати тютюнові вироби ще до 21 року. Якщо за допомогою жорстких обмежень перешкодити молодим людям нормально добувати сигарети, то формування шкідливої звички можна і не допустити.

Після 21 року багато молодих людей не стануть починати курити, так як це вже не буде вимагатися в їх спільнотах. Бажання наслідувати ровесників у великих компаніях і є однією з головних мотивацій молоді при початку використання тютюнових виробів, як повідомляє news.yahoo.com.