ГоловнаНовини Здоров'яПіт може свідчити про наявність серйозного захворювання

Піт може свідчити про наявність серйозного захворювання

Іноді рясне потовиділення свідчить про наявність онкологічного захворювання на ранній стадії його розвитку.

Піт

Вчені заявили, що рясне потовиділення і неприємний запах поту можуть свідчити про те, що у людини є онкологічне захворювання. Всі ми знаємо, що сам по собі піт не має запаху, а неприємні аромати випромінюють мікроби, однак і запах теж може бути ознакою проблем зі здоров’ям.

Фахівці відзначили, що в деяких випадках потовиділення у великій кількості відбувається при гіпергідрозі. Це захворювання пов’язане з надмірною стимуляцією нервів, які регулюють роботу потових залоз. Що є першопричиною розвитку даної хвороби, поки невідомо, проте вчені помітили, що гіпергідрозом зазвичай страждають усі члени сім’ї.

Читайте також:  Лікарі розкрили вісім корисних побічних ефектів кави

Наявність рясного поту також може говорити про те, що впав рівень цукру в крові. При цьому можуть відчуватися похолодання і липкість шкіри в районі потилиці поруч з волоссям. При низькому цукру в крові в першу чергу страждає головний мозок, тому медики рекомендують бути уважними до свого організму.

Потовиділення також може спостерігатися у вагітних або під час менопаузи. Посилена пітливість виникає в нетипових для потовиділення обставинах. Також у великій кількості піт може виділятися при хворобі Паркінсона і при лімфомі. Лімфома – це рак лімфатичної системи, що вражає клітини-лімфоцити, важливі для імунітету. Чому у хворих лімфомою людей рясно виробляється піт, поки точно не відомо.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News