42-річна Сара Сміт на своєму досвіді показала, як проста питна вода може змінити зовнішність до невпізнання.

Протягом довгих років жінку мучив сильна мігрень і у неї були проблеми з травленням. Дієтолог і невролог порадили Сарі випивати не менше трьох літрів чистої питної води протягом дня.

Експеримент тривав місяць. Жінка вела щоденник спостережень і записувала, як змінювалася її зовнішність. Про підсумки Сара поділилася з користувачами соціальної мережі.

У перший тиждень у жінки з’явилися невеликі висипання. Таким чином, організм почав очищатися організм від токсинів. Рухливість суглобів стала краще, а головні болі стали більш рідкісними.

Другий тиждень: колір і тон шкіри вирівнявся, зморшки і синяки під очима стали менш помітні. Через скорочення кількості випитого чаю дихання стало більш свіжим.

На третьому тижні жінка зазначила, що темні кола під очима практично зникли, а шкіра добре підтяглася. Косметолог Сари відзначила той факт, що клітини епідермісу стали краще регенерувати, сухість в очах зникла, а зайві кілограми – пропали.

До кінця 28 дня Сара написала у своєму звіті наступне: «Я відчуваю себе більш підтягнутою, стрункою та здоровою. Мій чоловік і друзі кажуть, що я виглядаю на десять років молодше»