Американські вчені виявили, що жінкам корисно пити пиво – це напій захищає їх від розвитку смертельно небезпечного захворювання.

Про те, що жінкам корисно кілька разів на тиждень вживати пиво, розповіли дослідники з Гарвардської медичної школи в Бостоні.

«Довгострокове, але помірне вживання алкоголю, можливо, допомагає знизити ризик розвитку ревматоїдного артриту у жінок», – констатували наукові фахівці.

На користь цього висновку свідчать результати аналітичної роботи гарвардських вчених, які вивчили дані двох досліджень за участю майже 250 000 жінок. Вони встановили, що вживання деяких сортів пива два-три рази в тиждень давало найкращий ефект зниження ризику розвитку ревматоїдного артриту – ймовірність захворювання при цьому зменшувалася на 31 відсоток.

Дослідники поки не можуть пояснити, як саме фізіологічно пиво допомагає жінкам знизити ризик розвитку ревматоїдного артриту.

Ревматоїдний артрит – аутоімунне захворювання невідомої етіології, що характеризується симетричним ураженням хрящової і кісткової тканини. Захворювання нерідко супроводжується розвитком широкого спектра системних проявів, без своєчасного лікування призводить до деформації і порушення функцій суглобів, погіршення якості життя, інвалідності і передчасної смерті. Ревматоїдний артрит може з’явитися в будь-якому віці найчастіше вражає кисті, пальці, коліна, стопи, лікті.

Джерело: МедікФорум