Овочі та фрукти з білою м’якоттю виявляють особливий ефект по відношенню до організму людини. Дослідження показало , що їх плоди знижують ризик захворювань судин і чудові в справі профілактики інсульту.
 
Судячи з результатів масштабного дослідження датських учених , регулярне вживання яблук , груш , огірків , бананів і цвітної капусти по-особливому корисно , оскільки значно зменшує загрозу мозкового удару. З’ясувалося , наприклад , що в яблуках і грушах , найпопулярніших в «білій групі » , міститься речовина кверцетин , яка благотворно впливає на стан судинної стінки.
 
Ці дані про властивості білої м’якоті були отримані вченими в ході 10-річного наукового проекту , коли лікарі відстежували самопочуття у понад 20 тисяч чоловіків і жінок. Виявилося , що ті , хто їв багато таких овочів і фруктів , були менш схильні до патологій судин , і, зокрема , інсульту.
 
Виявлений у білій м’якоті кверцетин має антиоксидантну дію , знижуючи пероксидний стрес. Підсилює протизапальні резерви організму .. На основі клінічних даних було встановлено , що кверцетин здатний зменшувати артеріальний тиск у осіб , які перебувають у стані предгіпертензії .

Читайте також:  9 факторів підвищують ризик раку молочної залози