Мюслі, паста і сир – це те, що потрібно багатьом кожен день. Але з смачними варіантами або альтернативами ви можете заощадити багато калорій, не жертвуючи задоволенням. Економити калорії і робити щось хороше для тіла простіше, ніж ви думаєте. Для зниження добового споживання калорій можна використовувати наступні прийоми.

1. Вичавлюйте апельсиновий сік самостійно замість нектару з пляшки

У 200-мілілітровому склянці апельсинового нектару міститься 124 калорії. Свіжовичавлений сік значно менше калорій-88 калорій.

2. Вівсяні пластівці зі свіжими фруктами замість готових мюслі

Готові злакові суміші містять цукор і консерванти. Мюслі з сухофруктами містять до 417 калорій на 100 грам. Вівсянка, рафінована з додаванням амаранту або лляного насіння і свіжих фруктів, не містить цукру. Це економить до 60 калорій.

3. Моцарелла замість Брі і камамбера

Тим, хто любить їсти сир, але хоче заощадити калорії, слід уникати жирних сирів, таких як Брі з 344 калоріями і Камамбер з 285 калоріями. Моцарелла на 104 калорії-безсумнівно, легша альтернатива.

4. Коричневий рис замість макаронів

Вуглеводи входять до складу кожного прийому їжі. Заміна макаронів коричневим рисом дозволяє заощадити 66 калорій на порцію.

5. Попкорн замість чіпсів

Вечорами на дивані багато тягнуться за жирними чіпсами. Порція чіпсів, тобто 100 грамів, містить 562 калорії, в той час як солоний попкорн містить тільки 381 калорію.

6. Шоколад замість арахісу

Також можна зменшити кількість калорій під час перекусу. Смажений арахіс містить 608 калорій. Заміна його на темний шоколад економить 93 калорії.