Вісцеральний жир ховається в проміжках між органами черевної порожнини, такими як печінка, підшлункова залоза і кишечник. Таким чином, перенесення надмірної кількості цієї речовини може порушити життєво важливі процеси в організмі. З часом це може підвищити ризик розвитку хронічних захворювань, таких як діабет і хвороби серця.

Коли мова йде про втрату або набір вісцерального жиру, важлива їжа, яку людина споживає. Любителі яєць можуть радіти, так як було доведено, що їжа з високим вмістом білка допомагає позбутися від вісцерального жиру.

Наприклад, згідно з дослідженнями, страви на основі яєць збільшують насичення і скорочують споживання їжі під час пізніх прийомів їжі в порівнянні з іншими стравами з таким же вмістом калорій.

Читайте також:  Трихолог назвав 3 зміни способу життя, які запобігатимуть облисінню

Яйця також займають високе місце за шкалою, котра зветься індексом ситості, яка являє собою шкалу, яка оцінює, наскільки добре їжа допомагає вам відчувати себе ситим і знижує споживання калорій в подальшому.

Основні переваги яєць в плані спалювання жиру обумовлені їх високим вмістом білка. Великі дані свідчать про те, що збільшення споживання білка є потужною зброєю проти вісцерального жиру.

У дослідженні, опублікованому в Національній медичній бібліотеці США Національних інститутів здоров’я, вивчався яєчний білок молочної ферментації і те, як він знижує ожиріння вісцерального жиру у японців.

У дослідженні зазначається:

“Повідомлялося, що білок яєчного білка (EWP) знижує жирові відкладення у щурів. Ми розробили яєчний білок молочної ферментації, який полегшує споживання яєчних білків за рахунок ферментації їх лактобактеріями, і змогли вивчити їх споживання у людей. У цьому подвійному сліпому плацебо-контрольованому дослідженні ми оцінили вплив LE на площу вісцерального жиру (VFA)”.

Читайте також:  Розкрито міфи і правду про шкоду накипу для здоров'я

Результати показали, що яєчний білок молочної ферментації знижує вміст летких жирних кислот і покращує співвідношення площі вісцерального і підшкірного жиру. Оскільки інші параметри вимірювання не були порушені, ми прийшли до висновку, що яєчний білок молочної ферментації покращує вісцеральне ожиріння