Деякі з популярних продуктів харчування можуть наражати людей на ризик шкідливого згортання крові.

Згустки крові можуть викликати серйозні ускладнення, якщо вони не розчиняються природним шляхом, тому дуже важливо мінімізувати ризик їх розвитку. Що ще гірше, експерт попередив, що деякі популярні британські продукти та закуски можуть прискорювати процес, що призводить до гелеподібних грудок.

Згортання крові необхідно для зупинки кровотечі при пошкодженні кровоносної судини, згустки, що утворилися без явного ушкодження, можуть бути небезпечними.

На жаль, деякі продукти можуть запускати механізми, що призводять до утворення цих шкідливих згустків.

Їжа, обсмажена на олії, може згодом запустити процес атеросклерозу (затвердіння та закупорка артерій), що призводить до утворення тромбів.

Вони можуть підвищувати ЛПНГ, що погано, оскільки це справжній «поганий» холестерин, який призводить до пошкодження стінок артерій та подальшої закупорки артерій. Більшість рослинних олій містять багато омега-6 жирних кислот, занадто багато з яких можуть бути прозапальними. Нагрівання цих та інших жирів в олії може змінити їхню хімічну структуру, щоб вони стали надзапальними.

Оскільки запалення є «ключовим» фактором процесу атеросклерозу, вживання продуктів, що містять рослинні олії, може призвести до утворення тромбів.

Майже у всіх хворих продуктах, у тому числі в деяких англійських лідерах, є сліди рослинних олій.

Продукти, які можуть зазнати ризику утворення тромбів, включають:

  • Смажена курка
  • Чіпси
  • Печиво
  • Сухаріки
  • Ковбасні рулетики

Запалення грає роль всіх стадіях розвитку атеросклерозу, починаючи з моменту, коли починають формуватися бляшки, до моменту, коли вони накопичуються і починають закупорювати артерії.