Велика кількість людей регулярно відчувають тягу до солодощів. Однак з бажанням постійно їсти їх можна впоратися досить легко. Для цього необхідно довіритися внутрішній силі і перехитрити мозок, який фіксується на цукерках, морозиві і торті. За словами фахівців, настрій і розпорядок дня грають величезну роль в харчовій поведінці людини.

Перше, що рекомендують робити вчені – є йогурт. Білок, що міститься в ньому, підвищить рівень нейромедіаторів, які покращують настрій, що пов’язують з отриманням кишечником пробіотиків. Також при виникненні сильного бажання з’їсти щось солодке, фахівці радять відправитися на 30-хвилинну пробіжку. На думку англійських вчених, біг протягом цього часу здатний стримувати голод, шляхом зменшення стимулятора апетиту-греліну, повідомляє Eat This, Not That!

Читайте також:  Шість плюсів для здоров'я від помірного вживання пива

За статистикою, в 60% випадків людина помилково реагує на бажання що-небудь з’їсти. Експерти вважають, що це пов’язано з тим, що одна і та ж частина мозку контролює і голод, і спрагу. Іноді він змішує сигнали. Так, наявність пляшки з водою під рукою допоможе відчути себе ситим і підтримати нормальний метаболізм. Відзначається, що крижана вода також здатна спалювати невелику кількість калорій.

Ще одна звичка, якою рекомендують обзавестися фахівці-закривати кухню на ніч. Згідно з дослідженнями, харчування за певним графіком ефективно блокує збільшення ваги навіть при висококалорійному раціоні. Таким чином, з 8 вечора до 8 ранку потрібно триматися подалі від їжі. Також стало відомо, що більшість людей їдять, коли їм нудно. У цьому випадку експерти радять знайти хобі. Тяга до їжі триває зазвичай від трьох до десяти хвилин. Щоб відвернути себе потрібно зафіксувати мозок на будь-якому іншому дії.

Читайте також:  Медики розкрили користь та шкоду насіння для здоров'я

Допомогти подолати сильне бажання з’їсти солодке допоможе медитація. Вона зменшує стрес і допомагає зосередиться. Крім того, коротка медитація перед їжею дасть можливість розслабитися, що поліпшить травлення і сприятиме правильному засвоєнню поживних речовин.