Поліпшити стан здоров’я і запобігти розвитку багатьох захворювань можна за допомогою включення в раціон харчування правильних продуктів.

Один з них знайомий всім – це сухофрукт, який росте на деревах в Північній Африці, Західній Азії і в посушливих районах Індії. Він багатий багатьма корисними властивостями і доступний кожному.

Фахівці з’ясували, що для поліпшення самопочуття і імунітету досить їсти сухофрукт вранці. Йдеться про фініки, повідомляє Krishi Jagran.

Вони багаті калієм, який знижує рівень холестерину і допомагає запобігти інсульту. Крім того, фініки містять багато клітковини, тому вони покращують травлення.

Також у фініках є марганець, магній і селену, необхідні для міцності кісток і запобігання втрати кісткової маси. Сухофрукт може допомогти і в боротьбі з анемією, адже в ньому багато заліза.

Також у фініках міститься вітамін B6, що стимулює роботу мозку. При цьому сухофрукт легко засвоюється організмом, так як в ньому присутня фруктоза. Крім того, фініки мають здатність виробляти травний сік.