Поєднання фізичних вправ і правильного харчування визначає наше здоров’я, і ми можемо багато чого зробити, щоб вплинути на нього, особливо з віком. Літнім людям потрібно більше кальцію і вітаміну D, щоб підтримувати здоров’я кісток. Для задоволення цих потреб людям старше 50 років настійно рекомендується приймати добавки з кальцієм.

Кальцій важливий для здоров’я кісток протягом усього життя.

Більше 99% кальцію у вашому тілі зберігається в кістках і зубах. Хоча дієта-найкращий спосіб отримати кальцій, добавки кальцію можуть бути варіантом, якщо ваша дієта не відповідає вимогам. Це так важливо, що якщо ви не отримаєте рекомендовану кількість у вашому раціоні, ваше тіло буде брати його з Вашого скелета і зубів для використання в іншому місці, послаблюючи ваші кістки, і тому прийом добавок кальцію так важливий для людей старше 50 років.

Читайте також:  Декілька найкращих сніданків для зниження цукру в крові

Як відзначили в клініці Мейо, вашому тілу необхідний кальцій для побудови і підтримки міцних кісток.

“Ваше серце, м’язи та нерви також потребують кальцію для правильного функціонування. Деякі дослідження показують, що кальцій, поряд з вітаміном D, може мати переваги не тільки для здоров’я кісток: можливо, він захищає від раку, діабету і високого кров’яного тиску».

Кількість кальцію, необхідного людині в добавках, залежить від того, скільки кальцію Ви отримуєте з харчових джерел. Є кілька різних сполук кальцію, з яких можна вибрати, наприклад, карбонат кальцію і цитрат кальцію.

За винятком людей з шлунково-кишковими захворюваннями, всі основні форми добавок кальцію засвоюються однаково добре при прийомі з їжею. Добавки кальцію краще засвоюються при прийомі невеликими дозами (500 мг або менше) кілька разів протягом дня.

Читайте також:  3 смачні та корисні напої, які допомагають спалювати жир

Добавки кальцію не для всіх, додали в клініці Мейо.

“Наприклад, якщо у вас є стан здоров’я, який викликає надлишок кальцію в крові (гіперкальціємія), Вам слід уникати добавок кальцію”.

Джерело: Eat This, Not That!