Фахівець розповів про користь фаст-фуду і пояснив, як потрібно їсти цю страву.

Експерти зі здорового харчування прийшли до спільної думки, що шаурма – найкорисніший фаст-фуд. Якщо вибирати між гамбургером і шаурмою, краще вибрати друге, вважаю дієтологи.

Справа в тому, що в складі цієї страви є продукти, які дійсно корисні для нашого організму: овочі, куряче м’ясо і низькокалорійні соуси. Але шаурма шармі не рівня. Фахівці вважають, що при виборі потрібно керуватися рядом правил.

– Існує дві великі проблеми. Справа в тому, що виробники відправляють в страву багато добавок, які містять рослинну олію. Я б радив докладніше розпитати у кухаря на предмет складу соусу. Якщо там олія на першому місці, то краще вибрати інший, в основі якого сметана, знежирений майонез або томатна паста, – радить дієтолог Сергій Обложко.

Читайте також:  Чого не можна робити при болях у спині після тренування

Фахівець також рекомендує відламувати і викидати кінчик шаурми, так як це буде всього лише перекручений лаваш, який не містить нічого корисного. Це дозволить не наїсти зайвих калорій і не нашкодити фігурі. Адже в інших компонентах шаурми залишаться лише необхідні для збалансованого харчування клітковина, білок і вуглеводи.

Раніше UKRHEALTH опитав п’ятірку фахівців в області харчування і склав рейтинг шкідливих продуктів.