ГоловнаНовини Здоров'яПерераховано шість ключових ознак діабету 2 типу

Перераховано шість ключових ознак діабету 2 типу

Медики з Великобританії представили увазі шість ключових симптомів, пов’язаних з діабетом 2 типу, які не можна ігнорувати. У цьому списку постійне відчуття втоми. Стаття відповідного змісту опублікована у виданні Express.

Цукровий діабет

Раннє виявлення захворювання має важливе значення для лікування діабету 2 типу і запобігання серйозних ускладнень здоров’я. Стан пов’язаний з тим, що організм не реагує на інсулін належним чином і не виробляє його достатньо.

Спочатку симптоми можуть бути ледь помітними, але є шість ознак, на які слід звернути увагу. Серед них прискорене сечовипускання, постійне відчуття спраги, незрозуміла втрата ваги, втома, погіршення зору.

У деяких випадках про недугу сигналізують часті сечостатеві інфекції, такі як молочниця, цистит.

Читайте також:  Названі продукти, які викликають ожиріння печінки

Для мінімізація ризику розвитку діабету 2 типу слід дотримуватися правильного харчування, що включає в себе фрукти і овочі, крохмалисті харчові вироби, такі як хліб, макарони і рис, білкові продукти, серед яких бобові, горіхи, яйця, м’ясо і риба, молоко, масла та спредів.

Особливу увагу слід приділити руховій активності, яка повинна становити не менше 150 хвилин в тиждень. Що стосується факторів ризику розвитку діабету 2 типу, то це куріння, вік після 40 років, наявне захворювання у родичів.

Деякі стани психічного здоров’я також підвищують ймовірність розвитку недуги, до них відносяться шизофренія, біполярний розлад і депресія.

Читайте також:  Експерти вважають, що чоловікам слід обмежити вживання алкоголю до 1 порції

Раніше фахівці дали 7 важливих рекомендацій як не захворіти на діабет.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News