Зв’язок між фізичними вправами і хорошим самопочуттям було доведено незліченну кількість разів, тому логічно припустити, що вона продовжує життя. Дослідники вивчили потенціал різних видів активності для довголіття, та його останні результати показують, що поєднання видів спорту може призвести до найсприятливішого результату.

Існує безліч доказів того, що фізичні вправи продовжують життя, а деякі дослідження припускають, що вони можуть збільшити тривалість життя на кілька років. Доведено, що особливо важливо захистити старіле населення від падінь, покращити когнітивні навички та запобігти серцевим захворюванням.

Нові дані свідчать про те, що участь у низці фізичних вправ у вільний час на тиждень може бути ключем до зниження рівня смертності серед людей похилого віку. Дорослі, які щотижня беруть участь у різних видах дозвілля, мають нижчий ризик смерті від будь-якої причини. Такі заняття можуть включати ходьбу, біг підтюпцем, плавання чи гру в теніс.

Дослідження проливає світло на важливість участі у заходах, які можна підтримувати. Досягнення рекомендованого обсягу фізичної активності на тиждень за допомогою будь-якої комбінації фізичної активності на тиждень знижує ризик з будь-якої причини на 13 відсотків порівняно з відсутністю участі у цих заходах.

Оцінюючи вплив кожного окремого виду спорту, вчені виявили, що заняття спортом із ракеткою знижують ризик на 16%, а біг – на 15%. Аналогічні результати було отримано всім досліджених видів діяльності.