Довгі години за комп’ютером часто провокують біль в спині. Це пов’язано з тим, що більшість людей вважає за краще сидіти за роботою, відкинувшись на спинку крісла, або нахилившись близько до екрану і витягнувши шию.

Це не є природним становищем для хребта, що в підсумку і призводить до больових відчуттів. Позбутися від них, а також регулярно підтримувати здоров’я спини в домашніх умовах допоможуть кілька порад.

Для початку варто згадати і інші причини болю в спині. У їх числі відзначають довге перебування на ногах, надмірне розтягнення або скручування хребта, тривале сидіння за кермом, сон на поганому матраці.

Також біль може виникнути, якщо штовхати або тягнути щось важке, або нахилятися протягом довгого часу, наприклад, коли переш у ванній.

Так, одним з кращих способів позбутися від болю в спині в домашніх умовах вважається теплова терапія. Можна використовувати розігріваючий пластир, приклеївши його на місце, де відчувається біль.

Також підійде і пляшка з гарячою водою. Після довгого сидіння практично в одному положенні корисно присвятити час фізичної активності. Рекомендується робити невеликі перерви на зарядку і протягом роботи.

Ще один легкий спосіб розслабити м’язи спини – масаж з гірчичною олією. Його слід робити за годину до душу. Відзначається, що в цьому випадку краще, щоб вода була гаряча. Не менш ефективною буде тепла ванна з декількома краплями евкаліптової олії. Крім того, полегшить больові відчуття в спині стакан теплого молока з куркумою перед сном, пише MSN.

Спати слід на ортопедичному матраці, який забезпечить правильне положення тіла під час сну. Також варто дотримуватися режиму, тобто лягати і вставати в один і той же час.

При цьому важливо, щоб на сон йшло від шести до восьми годин. Крім цього, в роботі варто стежити за поставою. Це в тому числі стосується і інших занять, наприклад, миття посуду, коли доводиться довго стояти в одному положенні.