Поживні речовини, які містяться в цих продуктах, активують кровообіг, обмін речовин і лімфообіг, прискорюючи тим самим і витрату жирової тканини, забезпечує організм енергією для здійснення цих процесів. Крім того, вони корисні для здоров’я.

Зокрема, фахівці рекомендують тим, хто хоче стати стрункішою, артишоки. Насичені харчовими волокнами і складними антиоксидантами, ці овочі роблять більш інтенсивним процес виділення жовчі, відповідальної за переварювання жирів. Крім того, страви з артишоків допомагають нормалізувати рівень холестерину, активують травлення та виведення відходів, а також дають сечогінний ефект, позбавляючи від набряклості.

Інший насичений харчовими волокнами продукт – грейпфрут. Його вживання надовго забезпечує почуття ситості і стимулює травлення, – при цьому плоди грейпфруту низькокалорійні. Також грейпфрут захищає від стрибків глюкози в крові, що є чудовою профілактикою порушень в механізмах апетиту і переїдання.

Читайте також:  Секрети довголіття: заняття, яке може продовжити життя

Інший продукт, що розганяє метаболізм, – молочна сироватка. За рахунок білків, які містяться в ній така сироватка допомагає тілу розвивати м’язову масу, що вимагає додаткових калорій.

Допоможе стати стрункішим і зелений чай. До його складу входить поліфенольна речовина епігаллокатехін галлат, який позитивно впливає на печінку, а разом з цим – і на очисні функції організму. Крім того, чай є прекрасним джерелом антиоксидантів.

Каєнський перець – ще один продукт, чия здатність посилювати витрачання жиру в тілі була підтверджена науковими випробуваннями. Даний вид перцю викликає в організмі швидке кровостимулюючу дію. Речовини, що містяться в каєнському перці, позитивно впливають на артерії, це дає можливість протистояти накопиченню бляшок, які можуть призводити до розвитку атеросклерозу.

Читайте також:  Стероли та станоли знижують рівень «поганого» холестерину на 15%

Вчені вказують на те, що хоча дані продукти і активують спалювання жиру, їх вживання ефективно для схуднення тільки в тому випадку, якщо людина дотримується принципу помірності в харчуванні, контролює вживання шкідливих солодких і жирних продуктів, а також фізично активна.

Джерело: МедікФорум