З болями в спині пацієнти приходять до лікарів частіше , ніж з будь-якими іншими проблемами , як з’ясували вчені з Клініки Майо ще в 2013 році. Тому список натуральних засобів боротьби з цими болями може бути цікавий багатьом.

Йога

Журнал Annals of Internal Medicine опублікував результати дослідження британських вчених , які з’ясували , що йога допомагає при болях в нижній частині спини. Досить займатися раз на тиждень три місяці, щоб відчути ефект .
 
Вправи на розтягування

Те ж саме дослідження довело , що вправи на розтягування в боротьбі з болями в спині не менш ефективні , ніж йога .
 
Масаж

Отримуючі щотижневий масаж жертви хронічних болів у спині відчули полегшення вже через 10 тижнів , як повідомляється в журналі Annals of Internal Medicine .

Голковколювання

Дослідники з’ясували , що люди, які проходять через акупунктуру відчували менше болю в спині в порівнянні з тими , хто проходив через традиційне лікування .
 
Психотерапія

Британські вчені з’ясували , що 90-хвилинні групові обговорення своїх проблем серед жертв болів в спині дають позитивний ефект вже через 6 тижнів . Через рік у 59 % людей болю повністю зникли.
 
Силові вправи

Відмінний спосіб укріпити спину , що було доведено неодноразово .
 
Фізіотерапія

Початок фізіотерапії протягом двох тижнів після проявів болю в спині знижувало необхідність подальшого медикаментозного лікування, як писали дослідники в журналі Spine .
 
Мануальна терапія

Вчені з’ясували , що всього 12 тижнів мануальної терапії було достатньо для зниження інтенсивності болю в спині на 30 %.
 
Управління стресом

Зниження рівня стресу дозволяє скоротити м’язову напругу організму і , як наслідок , болю в спині.
 
Медитація

Дослідники з Duke University довели , що медитація дозволяє знизити рівень больових відчуттів на 40 %.
 
Корінь живокосту

Ще в 2009 році дослідники з Merck ( виробник препаратів з живокосту ) встановили , що корінь цієї рослини здатний знизити рівень болю на 95 %. У групі з плацебо біль знизилася лише на 38 %.
 
Акватерапія

Фізіотерапія в басейні дозволяє домогтися істотних успіхів у справі боротьби з болями в спині. Уроки в басейні допомагають і вагітним , у яких болить спина.
 
Ушу

Древнє китайське бойове мистецтво, де тренування являють собою набір повільних рухів , відмінно допомагає від болів в спині.
 
Техніка Александера

Комплекс вправ , що допомагає людям правильно використовувати власне тіло , гармонійно задіяти власні м’язи . Дуже ефективною ця техніка і при болях у спині .
 
Пілатес

І ще одна система фізичних навантажень , чия ефективність у справі боротьби з болями в спині була доведена науковим шляхом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ВІДКРИТО СЕКРЕТ ВІДМІННОСТІ РЕАЛЬНОГО БОЛЮ ВІД УДАВАНОГО