Різноманітні зовнішні чинники та захворювання провокують скупчення мікробів і бактерій в організмі людини. Вони подорожують всередині нашого тіла в особливій захисній оболонці – слизу. Від неї необхідно як можна швидше позбуватися, бо ця насичена інфекціями субстанція вкрай небезпечна для здоров’я. Вивчаємо питання!

Чому утворюється бактеріальний слиз в горлі

Серед найпоширеніших причин утворення слизу виділяються:

  • Захворювання дихальних шляхів;
  • Застуди та ГРВІ;
  • Аномальний розвиток носоглотки і т. п.

Особливо сильна мікробна активність у періоди перенесення вірусних та інфекційних захворювань. В такі моменти вкрай важливо проводити невідкладне очищення горла і організму від слизу. У цьому вам допоможуть наведені нижче рекомендації.

Легко і просто позбавляємося від слизу в горлі

Існує кілька ефективних і продуктивних методів вирішення проблеми. Але важливо враховувати і особливості протікання кожного конкретного захворювання і характеру слизу.

З цієї причини особливо важливо слідувати порадам більшості практикуючих лікарів:

  • Проводити дихальну гімнастику не тільки в періоди застуд, але і в якості профілактики;
  • рекомендується щодня споживати обсяг чистої рідини не менше, ніж 1,5 літра;
  • У разі застуди ефективною альтернативою аптечним засобам стане інгаляція з маслом евкаліпта;
  • Для поліпшення загального стану носоглотки рекомендується повна відмова від куріння.

Що стосується рецептів, що дозволяють швидко позбутися від скупчень слизу в носоглотці, розглянемо найбільш ефективний з них. Його без проблем кожен бажаючий може здійснити в домашніх умовах.

Позбавляємося від слизу наступним чином:

  • Потрібно взяти по 5 грам марганцівки, 5 грам соди. Їх змішують з 500 мл відвару на основі ромашки або шавлії.
  • Після ретельного перемішування розчин підігрівають до кімнатної температури. Важливо, щоб розчин був не дуже гарячим. У такому випадку існує ризик пошкодження органів дихання і опіку.
  • Тепер потрібна звичайна груша або спринцівки. Шляхом забору невеликої кількості отриманого цілющого складу, здійснюємо уприскування в одну ніздрю, потім в іншу. Коли склад дотечет до горла, потрібно здійснити відхаркування. На завершення процедури горло полощуть половиною склянки суміші.

Простий і неймовірно ефективний рецепт уже врятував безліч людей від несприятливих скупчень в носоглотці. Поєднання простих і доступних речовин ефективно бореться з мікробами, нейтралізуючи саму причину утворення бактеріальних скупчень. Не мучтеся, лікуйтеся ефективно!

Джерело: headinsider