Іноді буває важко вибрати напій, який одночасно буде смачним і корисним для здоров’я. Деякі люди не можуть напитися навіть звичайною чистою водою. Особливо складно зробити правильний вибір після святкувань в новорічну ніч, коли організму потрібно багато рідини, щоб компенсувати зневоднення.

Для багатьох людей найвдалішим вибором стала газована мінеральна вода. Американські фахівці зі здорового харчування згодні з тим, що це корисний напій, у якого є деякі неочевидні переваги.

Про них розповідає видання Eat This, Not That!

Головне з них – столова мінеральна вода дійсно добре втамовує спрагу. Вона допомагає впоратися з зневодненням організму через фізичних навантажень або вживання алкоголю. Нутриціолог Шерон Катцман рекомендує вибирати для щоденного вживання марки води, яку не збагачують додатково натрієм.

Регулярне вживання мінеральної води допомагає скоротити одержувані організмом понад норму калорії. Дієтологиня Ліза Річардс зазначає, що це здорова заміна солодким газованим напоям і сокам, що містять багато цукру.

У ній також не міститься штучних підсолоджувачів, які американські лікарі вважають шкідливими для здоров’я. До того ж регулярне вживання мінеральної води допомагає травленню, зазначає доктор Ава Вільямс.

При цьому стоматологи звертають увагу на те, що постійне вживання мінеральної води може бути шкідливим для зубів. Це пов’язано з підвищеною кислотністю напою. Стоматологиня Лілія Хоровіц рекомендує відмовитися від газованої мінеральної води людям, що страждають від проблем із зубною емаллю.