Іноді буває важко вибрати напій, який одночасно буде смачним і корисним для здоров’я. Деякі люди не можуть напитися навіть звичайною чистою водою. Особливо складно зробити правильний вибір після святкувань в новорічну ніч, коли організму потрібно багато рідини, щоб компенсувати зневоднення.

Для багатьох людей найвдалішим вибором стала газована мінеральна вода. Американські фахівці зі здорового харчування згодні з тим, що це корисний напій, у якого є деякі неочевидні переваги.

Про них розповідає видання Eat This, Not That!

Головне з них – столова мінеральна вода дійсно добре втамовує спрагу. Вона допомагає впоратися з зневодненням організму через фізичних навантажень або вживання алкоголю. Нутриціолог Шерон Катцман рекомендує вибирати для щоденного вживання марки води, яку не збагачують додатково натрієм.

Читайте також:  Новий фактор передчасного старіння виявили вчені

Регулярне вживання мінеральної води допомагає скоротити одержувані організмом понад норму калорії. Дієтологиня Ліза Річардс зазначає, що це здорова заміна солодким газованим напоям і сокам, що містять багато цукру.

У ній також не міститься штучних підсолоджувачів, які американські лікарі вважають шкідливими для здоров’я. До того ж регулярне вживання мінеральної води допомагає травленню, зазначає доктор Ава Вільямс.

При цьому стоматологи звертають увагу на те, що постійне вживання мінеральної води може бути шкідливим для зубів. Це пов’язано з підвищеною кислотністю напою. Стоматологиня Лілія Хоровіц рекомендує відмовитися від газованої мінеральної води людям, що страждають від проблем із зубною емаллю.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News