Ідеальна фігура має на увазі ідеальну стрункість, якої дуже нелегко досягти. Експерти назвали 6 абсолютно божевільних лайфхаків, які дійсно працюють у справі боротьби із зайвою вагою.

Дихайте яблуками. Якщо вірити дослідженню, проведеному вченими з Чикаго, то вдихання аромату яблук допомагає у справі боротьби із зайвою вагою, оскільки цей процес пригнічує голодні спазми. Тимчасово сигнали голоду з мозку призупиняються.

Ситий сніданок. В цілому, для того, щоб схуднути, ми повинні їсти менше. Однак, якщо на сніданок ми з’їдаємо максимум калорій протягом дня, то відчуття приємної ситості допомагають нам протягом часу, що залишився задовольнятися малим. А це скорочує загальну калорійність і робить ефективною боротьбу із зайвою вагою.

Чистий робочий простір. Цей лайфхак часто дають психологи тим, хто хотів би знизити рівень стресу. Але він допомагає і бажаючим схуднути. Чим чистішим буде ваш будинок або робочий простір в офісі, тим менше ви будете думати про різного роду закуски, дивлячись на обгортки від шоколадок і бананову шкірку.

Носіть тісний одяг. Подібного роду гардероб з деяких пір став дуже модним, але він може бути ще й корисним у справі боротьби із зайвою вагою. Якщо ви носите тісний одяг, то після переїдання він буде неприємно тиснути на шкіру. В результаті, з часом ви навчитеся їсти менше. Саме так чинять у Франції.

Дзеркало перед обіднім столом. Встановіть дзеркало в тому самому місці, де ви зможете бачити у відображенні себе за обіднім столом. Ця техніка дозволяє не їсти занадто багато і зосередитися на тому, чим саме ви харчуєтеся.

Побільше синього кольору. Та ще один божевільний лайфхак, чия наукова ефективність доведена. Вчені з Університету Вашингтона з’ясували, що синій колір запобігає голодним спазмам і сприяє втраті зайвої ваги. Тому використовуйте сині фіранки на кухні, скатертини або просто пофарбуйте стіни в синій колір.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ЗВИЧКИ, ВІД ЯКИХ З’ЯВЛЯЄТЬСЯ ЗАЙВА ВАГА

ВЧЕНІ РОЗПОВІЛИ ЦІКАВІ ФАКТИ ПРО ЗАЙВУ ВАГУ