Коли спека змінюється холодом, багато хто може відчути дискомфорт. Особливо уважними слід бути тим, хто страждає серцево-судинними захворюваннями.

Так, дослідження, проведене Мічиганським університетом і представлене в Американському коледжі кардіології, стосувалося даних декількох сотень лікарень штату. Дослідники проаналізували статистику за шість років.

“Згідно з ним, ризик серцевого нападу збільшується приблизно на 5% на кожні 9 градусів (5 градусів за шкалою Цельсія – ред) зміни температури зовнішнього повітря”, – говорить доктор Пратіті Хазані, кардіолог з лікарні UCHealth при Університеті Колорадо (США).

Дослідники з Мічиганського університету також виявили зв’язок змін погоди зі значним ризиком серцевих нападів, особливо при перепадах температури більш ніж на 25 градусів за шкалою Цельсія. З цього приводу також проводилися дослідження в ряді європейських країн, передає 9NEWS.

Читайте також:  Кількість невиліковних інфекцій продовжує зростати

Щоб уникнути можливих проблем, доктор Хазані радить приділяти більше уваги здоров’ю, приймати прописані лікарями ліки, стежити за рівнем холестерину і дотримуватися дієти, корисної для серця.