ГоловнаНовини Здоров'яЛікарі порадили їсти певні продукти при зловживанні алкоголем

Лікарі порадили їсти певні продукти при зловживанні алкоголем

Людям, які зловживають алкогольними напоями, лікарі радять їсти більше продуктів, які допоможуть захистити внутрішні органи. Серед особливо корисних – кисломолочні продукти, гарбуз, абрикоси.

Гарбузове насіння

За словами лікарів, людям, які часто дозволяють собі алкоголь, будуть дуже корисні кисломолочні продукти, що допомагають підтримувати мікрофлору кишечника. Крім того, любителям спиртного, для того щоб нівелювати шкоду, яка наноситься алкоголем, вони радять пити зелений чай – напій, який активізує виведення з організму токсинів.

Експерти відзначили, що активне споживання алкоголю негативно відбивається на здатності організму засвоювати вітаміни і мінерали. Вони порекомендували якомога частіше їсти ягоди, в яких корисні речовини містяться відразу в дуже високих дозах, – обліпиху, брусницю, журавлину. Також необхідні джерела каротину, гарбуз і абрикоси.

Читайте також:  Молочні продукти знижують ризик діабету і гіпертонії

Людям, залежним від алкоголю, фахівці радять не забувати пити чисту воду в кількості не менше 1,5 літра. Її вживання виробляє справжній детокс-ефект, необхідний для очищення печінки.

Джерело: МедікФорум

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News