На думку вчених, люди повинні перестати ігнорувати сни і сприймати їх як симптом, що в організмі відбуваються проблеми.

Спеціаліст зі снів Лорі Куїнн Левенберг, автор книг про сновидіння з США, з колегами провела дослідження. В рамках нього вона вирішила зіставити ті чи інші види сновидінь з реальними проблемами зі здоров’ям.

Лорі Куїн вважає, що мозок людини завжди намагається попередити його, що здоров’я в небезпеці. Особливо варто уважно ставитися до снів, які регулярно повторюються.

Так, на її думку, є ряд снів, які є симптомами.

Пожежа в будинку. Такий сценарій сновидіння говорить про те, що людина відчуває хронічний стрес і нервову напругу, які загрожують нервовим виснаженням.

Автомобіль. Якщо людині регулярно сниться, що вона їде куди-небудь на автомобілі, це говорить про те, що вона відчуває дискомфорт в реальному житті, через який намагається вибратися. Якщо уві сні у автомобіля раптово відмовляють гальма, це означає, що людина взяла на себе дуже багато зобов’язань і справ і її організм не справляється. Через це у неї можуть виникнути проблеми з серцем і органами шлунково-кишкового тракту.

Вода. Страшний сон, в якому відбувається утоплення також свідчить про перевтому. Людині потрібно якомога швидше змінити своє реальне життя.

Кров. Якщо спляча людина бачить кровотечу, то це свідчить про підвищений рівень тривожності, яка незабаром може обернутися хворобою серця.

Падіння. Момент падіння, які відчувають багато людей, не обіцяє нічого хорошого, на думку Лорі Куїнн Левенберг. Вона вважає, що організм посилає сигнал, про те, що в нервовою системою відбуваються неполадки.

Джерело: 7mednews