Користь кави для здоров’я доведена багатьма дослідженнями. Цей популярний ранковий напій може поліпшити настрій і концентрацію уваги, знизити ризик розвитку захворювань серця та інших органів. Однак багатьох цікавить питання: чи володіє такими ж перевагами розчинна кава?

Розчинна кава виготовляють з обсмажених кавових зерен, після чого їх подрібнюють і обробляють гарячою водою. Потім вийшов концентрований напій висушують різними способами.

Таким чином, розчинна кава мало відрізняється від звичайного, вважають фахівці. Головна відмінність полягає в кількості кофеїну – в розчинній каві його менше. За даними Міністерства сільського господарства США, в 100 г розчинної кави міститься 26 мг кофеїну, тоді як в такій же кількості Еспресо, приготованому в ресторані, міститься 212 мг кофеїну.

Читайте також:  Який популярний продукт може принести велику користь

Користь розчинної кави підтвердили і деякі вчені. Так, фахівці з Національного інституту раку США і Північно-Західного університету оцінили вплив кави на здоров’я майже півмільйона людей. Вони прийшли до висновку, що користь приносила не тільки звичайна кава, але і кава без кофеїну, мелена Кава, а також розчинна кава, проте в меншій мірі, пише Національний центр досліджень в галузі охорони здоров’я.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News