Ревматизм, склероз, остеохондроз та інші неправильні діагнози, які ми ставимо самі собі.

Нерідко можна почути від людей назву тієї чи іншої хвороби, яка її мучить в даний момент. Але чи правильний діагноз поставила собі людина? Давайте, розберемося. Отже, проблеми зі спиною, які небезпечно запускати.

* Ревматизмом нерідко називають болі в попереку. Це може бути все, що завгодно, тільки не ревматизм, який виражається в порушенні роботи серцево-судинної системи і в запаленні суглобів. Для лікування захворювання потрібні ревматологи, кардіологи та ортопеди. А для постановки діагнозу необхідні серйозні діагностичні процедури.

* Інші болі в спині ми звично називаємо остеохондрозом. Якщо такий діагноз вам поставить лікар без проведення серйозних діагностичних досліджень, краще звернутися до іншого фахівця. Остеохондроз, руйнування міжхребцевих дисків – серйозне захворювання, нерідко закінчується інвалідністю. Це захворювання не виліковується прогріванням або знеболюючим. Воно вимагає серйозного, іноді хірургічного, лікування.

Читайте також:  Названо простий спосіб пити каву без шкоди здоров'ю

* Слово “склероз” не має ніякого відношення до неуважності і забудькуватості. Строго кажучи, такого захворювання не існує. Склеротичні зміни – це заміщення живих тканин організму щільною сполучною тканиною. Розрізняють атеросклероз, кардіосклероз, нефросклероз та інші захворювання, кожне з яких лікується фахівцями в своїй області.

* До цього переліку неправильних діагнозів можна додати такі, як мігрень, депресія, авітаміноз і ще маса інших захворювань. Проходьте діагностику у фахівців. Бережіть себе.