В основному продукти, які пасажири проносять в літак, можуть стати причиною дискомфорту. Але бувають і більш серйозні проблеми.

Американка Шейні Перальта, яка працювала стюардесою в одній з невеликих авіакомпаній, розповіла The Sun, що продукти і напої, які пасажири проносять на борт, нерідко стають причиною проблем.

Наприклад, продукти, які мають сильний запах, краще не брати на борт, якщо не хочете викликати гнів інших пасажирів. Шейні порадила представляти себе на місці своїх сусідів – адже різкі запахи в літаку дратують майже всіх.

Якщо не хочете засмутити членів екіпажу, не варто їсти в салоні їжу, яка сильно кришиться і давати дітям шоколад – адже бортпровідникам потім доведеться прибирати крихти і розмазаний по кріслу шоколад. З цієї ж причини не варто проносити в літак будь-які продукти, які можуть забруднити салон або інших пасажирів.

Читайте також:  П'ять продуктів, які допомагають бути стрункими після 40 років

Є і більш значущі обмеження. У літак не дозволяють проносити деякі фрукти, наприклад, диня або кавун можуть буквально вибухнути через зміну тиску. В результаті може бути завдано серйозної шкоди речам пасажирів і вашим власним. Щоб не стати винуватцем неприємного інциденту, прислухайтеся до членів екіпажу і дотримуйтесь правил – інакше вся відповідальність буде на вас.