Гардероб для відвідування спортзалу здається чимось очевидним – футболка , шорти або лосіни , кросівки або кеди. Але і тут існує дрес-код , дотримання якого допоможе вам зберегти здоров’я .

Одяг з бавовни

Бавовняні футболки , штани або шкарпетки – ваші найгірші вороги при заняттях у спортзалі. Бавовна абсорбує піт, і ця тканина дуже довго не висихає. До кінця занять ви будете мокрими , погано пахнути і поважчаєте майже на кілограм. Просочений потом одяг викликає подразнення шкіри , він відлякує тих , хто займається поруч з вами. Використовуйте синтетичні матеріали , начебто лайкри та поліестеру , які швидко сохнуть і не вбирають піт.
 
Звичайні кеди

Читайте також:  Чому потрібно чхати

Кеди це не взуття для занять у спортзалі , тому що у них абсолютно плоскі підошви , що не забезпечують достатньої підтримки під час спортивних навантажень . Особливо шкідливо в кедах займатися бігом. Беріть з собою хороші спортивні кросівки !
 
Звичайний бюстгальтер

Для занять у спортзал необхідно придбати добре відповідний вам , комфортний спортивний бюстгальтер. На ринку є мільйон різних стилів для будь-якого розміру грудей , так що не полінуйтеся підібрати собі саме те , в чому вам максимально зручно , інакше неприємних відчуттів під час тренувань не уникнути. А найкраще купити відразу кілька бюстгальтерів , щоб не носити весь час один і той же.
 
Прикраси

Читайте також:  Названо небезпечні наслідки довгого післяобіднього сну

Вони не тільки є неналежними для спортзалу , але ще й небезпечними. Кільця , сережки та браслети можуть бути затягнуті в тренажери або навіть в ваш спортивний одяг під час виконання вправ з вагами або кардіо навантажень . Та й самим прикрасам шкідливі подібні заняття .
 
Лосьйон

Яка спокуса – нанести лосьйон на суху шкіру під час переодягання в шорти або футболку перед початком тренування . Ні в якому разі не робіть цього! Ви не уявляєте , що таке суміш лосьйону і поту . Це майже хімічна зброя !

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ПІСЛЯ ТРЕНУВАННЯ: ХОЛОДНИЙ ДУШ ЧИ САУНА?

Читайте також:  Гастроентеролог розповіла як м'яко полегшити симптоми

10 ПРИЧИН, ЯКІ ЗАВАЖАЮТЬ ПРИБРАТИ ЖИР З ЖИВОТА