ГоловнаНовини Здоров'яПроблеми зі здоров’ям, від яких може допомогти йодна сітка

Проблеми зі здоров’ям, від яких може допомогти йодна сітка

Відомо, що спиртовий розчин йоду використовується не тільки для знезараження ран. Від чого ж ще може допомогти йодна сітка при своєчасному нанесенні.

Йод

Почнемо з органів дихання. Йодна сітка покращує одужання при гострих легеневих захворюваннях, бронхітах, ринітах і допомагає при сухому кашлі. Якщо у вас проблеми з легенями, нанесіть сітку на груди і спину. Жінкам не варто покривати йодом область молочних залоз. При бронхіті сітка наноситься в області шиї, при ринітах – на крила носа. Йодна сітка є хорошою допомогою в лікуванні всіх видів простудних захворювань. При цьому ні в якому разі не потрібно відмовлятися від лікування, прописаного лікарем.

Читайте також:  Визначено найбільш депресивну професію

При болях в спині і суглобах йодна сітка наноситься на проблемні зони. На спині досить двох вертикальних ліній уздовж хребта. При варикозі, теж нанесіть йодну сітку на проблемне місце. Те ж саме робиться для боротьби з наслідками ударів і гематомами.

Важливо знати! При нанесенні йодної сітки треба дотримуватися певних правил. Не застосовуйте її для лікування дітей до трьох років. Не допускайте потрапляння йоду на слизові оболонки і відкриті рани. Небажано малювати на шкірі лінії на відстані менше одного сантиметра. Небажано використовувати цей спосіб лікування при підвищеній температурі.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News