Американські експерти закликають не використовувати повсюдний пластиковий посуд для зберігання їжі, повідомив журнал Maximum. Деякі продукти, за їх словами, абсолютно не переносять контакту з компонентами пластику і, як мінімум, втрачають свій смак.

Фахівці назвали продукти, які не потрібно тримати в контейнерах з пластмаси. Зокрема, за їх словами, такі ємності дуже небезпечно класти гарячі страви. При високій температурі хімічні речовини з пластику активніше переміщуються у вміст контейнера. Якщо немає іншої альтернативи, крім як помістити їжу в контейнер, робити це потрібно строго після її охолодження.

Також, зазначають експерти, контейнери не підходять для зберігання свіжих яєць і страв з яєць. У них при цьому швидко збільшується вміст хвороботворних бактерій, зокрема кишкової палички, сальмонели.

Крім того, при зберіганні в пластиковій тарі вкрай швидко псуються молоко і молочні продукти.

Якщо ви носите з собою на роботу обіди з дому, не тримайте в пластиці і відбивних котлет – пластиковий контейнер псує їх смак і до того ж у них зменшується кількість корисних речовин. Практично те ж саме відноситься до свіжих салатів з овочів: у контейнерах ці продукти з-за взаємодії з пластиком кислот починають швидше псуватися.

Джерело: МедікФорум